Eksperci w spalaniu biomasy

BioWIN 2

KOCIOŁ W 5-TEJ, NAJWYŻSZEJ KLASIE CZYSTOŚCI WG EN 303-5:2012

BioWIN 2 - najwyższy komfort spalania pellet - komfort kotła gazowego!

Kotły na pelet BioWIN 2 wyznaczają nowe standardy w swojej klasie.
Odznaczają się niezwykle wysoką jakością i solidnością, gdzie austriacka firma Windhagr Zentralheizung nie uznaj żadnych kompromisów. Pełna automatyka kotłów oraz nowoczesna technologia sprawiają, że jego użytkowanie jest niezwykle proste, komfortowe i przyjazne dla środowiska.

Weiterlesen: Windhager BioWIN 2

FireWIN

Doświadcz prawdziwego ciepła w swoim domu i odczuj go wszystkimi swoimi zmysłami. Kocioł kominkowy FireWIN wprowadza komfort i jakość w centrum Twojej uwagi.

Weiterlesen: Windhager FireWIN

LogWIN

KOCIOŁ W 5-TEJ KLASIE CZYSTOŚCI WG EN 303-5:2012
!! Produkt roku 2008 Bioenergy International !!
(więcej informacji w numerze 15 (1) - luty 2009)
Najlepsze połączenie natury i techniki

Weiterlesen: Windhager LogWIN

WINDHAGER FKU

Kocioł stalowy na paliwa stałe Windhager FKU to kocioł austriacki przystosowany do spalania paliw stałych w układach zamkniętych oraz nowoczesnych instalacjach CO.
Zaletą kotła jest jego budowa ze specjalnej odmiany stopu stali co sprawia, że produkt jest odporny na korozję i wysokie ciśnienie. Praca kotła przewidziana jest na okres od 15-25 lat dlatego, że producent zadbał o najdrobniejsze szczegóły.

Weiterlesen: Windhager FKU

Um den Besuch unseres Internet-Angebotes attraktiv zu gestalten und die Nutzung bestimmter Funktionen zu ermöglichen, verwenden wir auf einigen Seiten sogenannte „Cookies“.